Android-аплікація

Наш Android-додаток дозволяє публікувати слова та їх фототлумачення прямо з телефону.

Якщо ти побачив щось варте уваги, або у твоїй фотогалереї на пристрої вже є якісь цікаві фото, якими можна розтлумачити слова – за допомогою цього додатку дуже просто створити запис в нашому словнику. Як він працює? У нього три основних функції.

Додавання з камери
Якщо ти хочеш сфотографувати щось і одразу відправити на FOTOMOVA – ок, відкриваєш додаток, на першій сторінці тиснеш кнопку «Додати з камери», фотографуєш те що треба і потім заповнюєш форму додавання слова. Після натискання кнопки «Опублікувати» твоє слово і його фото тлумачення надсилається модератору.
Додавання з галереї
Якщо в тебе вже є фото в галереї (наприклад, ти його створив коли не було інтернет-покриття) – так само запускаєш додаток але тепер тиснеш кнопку «Додати з галереї». Після цього відкриється перегляд галереї, де ти матимеш змогу обрати потрібне фото. Потім знову заповнюєш форму додавання слова і надсилаєш це все модератору.
Додавання з меню розшарювання
Остання функція дещо прихована. Кожне фото в твоїй галереї може бути «розшарене». Тобто при перегляді опцій в пункті «Доступ» до кожного фото (або «Обмін», або ще якось) – тобі буде надано список сервісів для обміну (фото можна передати по Blutooth, надіслати через Gmail, опублікувати у Picassa та інш.). Якщо в тебе встановлений наш додаток – одним із сервісів буде FOTOMOVA. Після обрання FOTOMOVA в тебе відкриється форма додавання слова для даної фото і далі по схемі.

Отже, сподіваємось, тепер додавати слова та їх фототлумачення буде ще легше.